Čvn 20 2012

Vlastní zkušenosti

Published by

 

Můžete přečíst spousty článků, poslechnout si mnoho rad, ale nejlepší je vždycky vlastní zkušenost.

Tu svou se vám pokusím předat co nejlépe:

Zhruba před pěti měsíci se mi z ničeho nic na pravé dlani vytvořil ekzém. Projevoval se zejména suchou kůží a malými puchýřky, obsahujícími tekutinu. Ekzém samozřejmě začal svědit, takže mě to po čase vedlo ke škrabání a tím i poraňování kůže. Ekzém se projevoval v různých vlnách, občas lepší, občas horší.

Když už se to stalo nesnesitelným, navštívil jsem kožního lékaře, který mi předepsal nějakou mast či vazelínu, s tím, že pokud to do týdne či dvou nezmizí, mám přijít znovu a provedeme alergologické vyšetření. Mast jsem dopotřeboval, ekzém nezmizel, ale zpět k doktorovi už jsem nešel. (Jednak jsem neměl chuť trávit v pracovní době dalších x hodin v čekárně olomouckého kožního oddělení a jednak alergologické vyšetření je zdlouhavé a dle mého názoru u takových malých záležitostí i dost nejisté).

Dostala se mi do ruky mast s olejem s čajovníku, která měla na ekzém trochu lepší účinky, dalo se tím alespoň zklidnit svědění, nicméně žádné rapidní výsledky to nepřineslo. Potom jsem jednoho dne zjistil, že se mi ekzém objevil i na druhé ruce. To mě donutilo k tomu, abych se pokusil něco najít na internetu. S hrubým popisem ekzému jsem narazil na nějaký web pro kosmetiku a ženy, kde byl právě zmíněn produkt, obsahující Tepezcohuite.

Protože jsem o tomto produktu nenašel nic na českých webech. zkusil jsem jej tedy sehnat v zahraničí a objednal si nejpoužívanější pomádu, čili jakousi vazelínu. Příjemná citronová či limetková vůně mě motivovala k několikadennímu používání se zvýšenou aplikací před spaním.

Po několika dnech jsem byl naprosto ohromen tím, k jakému zlepšení došlo.

Posuďte sami – když jsem zkoušel na začátku hledat rady na internetu, dlaň jsem si vyfotil a poté, co jsem asi po  jednom týdnu používání Tepezcohuite dosáhl tak výborného stavu, jsem pořídil další fotky:

Danou situaci považuji za malý zázrak. Vzhledem k malé rozšířenosti povědomí o Tepezcohuite a této vlastní zkušenosti jsem se proto rozhodl propagovat a nabízet produkty z tohoto zajímavého a velmi účinně léčivého stromu.

Ve srovnání s produkty od velkých a známých firem zde máte možnost získat něco, co opravdu funguje a není jen nějakým předraženým placebo.

Dnešní doba je dobou návratu k životu na vesnicích, lidovému léčitelství, pěstování vlastních produktů a vzájemné pomoci.

Tyto stránky jsem založil tedy zejména proto, abych se mohl podělit se svou dobrou zkušeností nejen tímto příběhem, ale i tím, co mi pomohlo.

I přesto, že považuji v současném okamžiku tyto stránky za jediné, nabízející v ČR tyto produkty,  nemám zájem nadsazovat jejich cenu nesmyslně vysoko a cílem je zůstat nejlevnějším místem, kde je můžete sehnat.

Martin Dvořák – majitel e-shopu


Martin Kužel

Taky bych rád přispěl svojí zkušeností, měl jsem snad naprosto shodné kožní problémy.

Asi půl roku zpátky se mně na ruce začal nenápadně tvořit ekzém, který jsem zpočátku vůbec neřešil, projevoval se pouze suchým místem mezi prsty, postupně docházelo ke zhoršení, puchýřky, do krve praskající kůže atd… nakonec výskyt i na druhé ruce…….po mastičce, kterou jsem dostal od kožního, jenom krátkodobé zlepšení a potom snad ještě větší zhoršení.

Tepezcohuite mně zabral okamžitě a dalo by se říct, že během víkendu se mně daly ruce dohromady a mám po problémech. Kdo má podobné kožní problémy, tak to určitě stojí za vyzkoušení. Sám jsem tomu moc nevěřil, že ekzém, kterého se snažím zbavit měsíce, zmizí po přírodní mastičce za pár dní, ale fakt to zabralo.


 
Dominika Matyšková

Opravdu ji doporučuji každému .. trpěla jsem dyshydrotickým ekzémem na rukou .. cca 10 let .. bylo to nekončící trápení .. opravdu jsem vyzkoušela snad všechno .. až jsem narazila na tyto výrobky a vložila do nich veškeré naděje – říkala jsem si, že tohle už je opravdu snad poslední šance .. ze začátku jsem mazala často .. do vymizení .. a teď už jen sem tam, pro dobrý pocit a pro krásnou vůni na rukou .. mimochodem, já tedy používám i na obličej a klidně i tělo .. je to skvělé na vše .. Opravdu, jsem velmi vděčný zákazník. Objednám opět a hned více kousků.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vlastní zkušenosti

Comments are closed at this time.